kova burcu

can
Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. ... Kova burcunun fiziksel özellikleri: Orta ve uzun bir boy, düzgün bir beden, açık sarı saçlar, koyu renk gözler en belirgin özellikleridir.
serendipity
Cennet-i âla'nın 3. Katını garantilemek istiyorsanız, kesinlikle en az 2 kova burcu arkadaşınız olsun. Sabır treninin vatmanı siz olduğunuz müddetçe cennetin 5.katını da garantileyeceğiniz burçtur kendileri.
trash bandicoot
bu burcun insanının en büyük laneti gerçekten de girdiği ortamlarda hep "tek" olmaya mahkum olması. bilgelik ve dostluk, samimiyet ve bağımsızlık bu burcun olmazsa olmazıdır. onu anlaşılmaz ve zorlu kılan bizzat kendisi değildir aslında, sizin tutarsızlıklarınız ve bozuk davranışlarınızdır kovaları sizden kaçırtan. hakkıyla diyalog kurabildiğinizde asla kaçırmamanız gereken bir cevherdir.
medikalninnici
Hayatımda tanıdığım en dengesiz insanlarin mensup olduğu burç. Yanlarına 1 adet psikolog verilmeli devlet karşılamalı bunu. Hele kova burcu kadınlarının özellikle. İş hayatında denk gelmeyiniz , geldiyseniz istifa edin kurtulun. Neden insanin 3.saniyesiyle 5.saniyesi arasında dağlar kadar fark olur ki? Sebebi neydi ki?Erkekleri desen özgürlüğe düşkünüz ayağına ortamlarda götürmedik bişi bırakmıcaklar. Arkadaşım açıkça gözüm aç de canımızı ye. Söyleyeceklerim bu kadar hakim bey. Aklıma gelirse daha sonra editliciim .
1
[email protected]