knight online

tor
Gelmiş geçmiş en iyi online oyunlardan sadece bir tanesi...
7/24 bilgisayarın açık kalmasını sağlayan, maaşının belli bir miktarını elektrik faturasına yatırmaya sebebiyet veren bir oluşum...
Çoğumuz Değerli vakitlerimizi bu oluşum için harcamışızdır. (bkz:human) ve (bkz:orc) olmak üzere 2 ırkın gelişip, karşılıklı savaşmalarını konu olan bu oyuna gençliğimizi feda edenlerdeniz. Kimi insan bu oyunu (bkz:ticaret) amaçlı oynadığı aşikardır. Eskisi gibi rant olmasa da online oyuncuları bir hayli fazladır.
ahi
sw please
add bro
come inn

terimleriyle senelerimizi verdiğimiz 48 saat uyumadığımız benim için tek efsane oyun. yerini alabilen yok
mavikaranlik
çocukluğumuzu, gençliğimizi esir alan oyun. ağına 1 sene önce nostalji olsun diye tekrar düştüm, zor da olsa kurtardım. eski keyfini alamasam dahi yine de kendinde tutuyor nasıl büyülü bir oyun olduğunu halen çözemedim.
2
poset
Ortaokulda başladığım hayatımı adadığım bundan dolayı güzel bir lise devamında güzel bir üniversite kazanamamın sebebi olan oyun. Ortaokul zamanıma geri dönsem yine başlarım orası ayrı
sirenian
Eski hesapların artık kullanılmadığı oyundur. Az mı vakit harcamıştım bu oyun için. Gecelerim gündüz olmuştu. Kendimi kaybederdim. Şimdilerde tekrardan yükleyip oynamayı planlıyorum da bakalım. Henüz somut bir adım atmadım.
mercar
beni zamaninda(*:cok cok kucukken) (gizli:sa) ve (gizli:as) kisaltmalarini da kufur sanacak kadar paranoyak hale getirmis kufurbaz cocuk yuvasi oyundur(*:en son oyleydi)
bblindbandit
İlkokuldaki bir arkadaşımın göstermesi ile başladığım oyun. Sanırsam oynadığım ilk mmorpg. İlk hafta resmen bağımlılık yapmıştı, müzikleri de çok hoşuma gitmişti. Neyseki o bataklığa tam girmeden çıkmışım.
berkk
gençliğimizi çalan en büyük oyunlardan bir tanesi. şu an başlasam gene saracağım için hiç bulaşmamaya çalışıyorum.
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord