kitap sözlük

chn00
Kitap, roman ve diğer eserlerin tekrar okunulmasi ve dile getirilmesi için açılmış bir platformdur.
Kitap sözlük ile kitapları artık kolayca takip edebilir , alıntılar ile diğer insanlara örnek olacak sözler okutabilirsiniz.
serendipity
Ayda bir açılan sözlük furyasına yeni eklenen sözlüktür. Yolun başında olmaları hasebiyle naçizane başarılar dilemeden önce Google aramalarında çıkabilmek adına bir an önce çalışmalarını hızlandırmalıdırlar. Her sözlükte kendi reklamlarını yapmak isterlerken yine her sözlüğün kendi kitlesinin olduğunu ve buralardan devşirme yazar olmasının çok nadir olduğunu yinelemek isterim. Sözlük kültürünün yozlaşmaya başladığı günümüzde üstüne Türk toplumunun “okuma kültürü olmayışının” üstüne giderek yani çok zor hedeflerle yola çıktığınızı düşündüğümde gerçekten başarılar dilemek istedim.
Kendilerinden tek ricam her platformda çamur at izi kalsın politikası yapan diğer sözlükler gibi kendilerinin de bu yanılgıya düşüp kendilerinin kimseye iftira etmeden doğrudan kendi işlerini yapmalarını, ileride kendinize yapılacak tüm haksızlıklara (umarım olmaz) göğüs gerecek, kendilerini bırakmayacak ekibini iyi oluşturması gerekliliğini ve ortada gerçekten böylesine Halis niyetleri varken bunu Ne olursa olsun kimsenin alt etmelerine izin vermemeleridir.
İyi niyetlerle tavsiyelerime son vermeden önce; “ne olursa olsun vazgeçmeyiniz!” Deyip artık başarılar dilemek isterim.
anti
Adminimiz dost sözlük diyorsa dosttur.
Tek tavsiyem "safları sıkı tutun" her an yazar devşirecek art niyetli yazarlar içinize sızabilir.
Dikkatli olun.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol