kadınları çekici yapan özellikler

asosyalyakisikli
(bkz:bu tarz başlıklardan kendilerine kıyas yapmamaları)

Yine genellemeli bir başlık ve yine iç çekerek girdi yazmaya koyulan bir yakışıklı.

Sevgili arkdşlar kadınları çekici yapan özellikler diye bir şey yoktur çünkü her kadını çekici yapan detayı farklıdır. Kimisi 5 saat yüzünüze baksa mal aq ne bakıyo dersiniz ama kimisinin saniyelik göz temasıyla içiniz titrer. Kiminin gülüşünü görüp bir an önce sussa da günüm güzelleşse derken kiminin anlık bir gülüşü için yapmadığınız salaklık kalmaz. Aynı şey erkekler için de geçerli. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin, saygılar.

Ek olarak normal bir insan yaptığında nefret ettiğiniz şeyler, hoşlandığınız insanda size çekici de gelebilir. Test edildi onaylandı. Her şey kafada bitiyor yani. (bkz:beyin bedava)
atninelantic
Al Pacino The Scent of A Woman'da güzel anlatmıştır. "Women! what can you say? who made 'em? god must have been a fuckin' genius. the hair... they say the hair is everything, you know. have you ever buried your nose in a mountain of curls... just wanted to go to sleep forever? or lips... and when they touched, yours were like... that first swallow of wine... after you just crossed the desert. tits. hoo-ah! big ones, little ones, nipples staring right out at ya, like secret searchlights. mmm. legs. ı don't care if they're greek columns... or secondhand steinways. what's between 'em... passport to heaven. ı need a drink. yes, mr sims, there's only two syllables in this whole wide world worth hearing: pussy. hah! are you listenin' to me, son? ı'm givin' ya pearls here."
(bkz:The Scent of A Woman)
piri sah
Zeka ve dürüstlüğü yoksa her bayanda olan saç,göz ,kaş,boy çeşitlerinin acı tecrübesine hazır olunası hayat tecrübesidir.
Çene çekeceksen bile zeka ürünü olsa hayatın renkli geçer ve renkli filozof olur çıkarsın.
Somewhere in asia
Nedendir bilmem gömlek giyen kadınları hep sempatik bulmuşumdur. Kadında en çok değer verdiğim başka özelliklik sosyal zeka ve genel kültür düzeyi. Güzellik elbette ama onun göreceli olduğunu söylersek zeka vazgeçilmezim.
nushirevan
* Nüfus cüzdanı ve Ehliyetin önlü arkalı fotokopi
* 4 adet biyometrik fotograf
* Mezun olunan okul diploması yada devam edilen okul öğrenci belgesi
* Sağlık raporu

Belgeleri tamamlayıp C sınıfı ehliyet alıyosun, tebrikler artık ''çekici''siniz.
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon