itiraf köşesi

0 /
piri sah
Zamanı gelince kim , kimler için ne yanlışlar yapmış öğreneceğiz.
Şimdilik kendimi burada güvende hissettiğimi söylemek istiyorum.
karambol
Önceki yerde banlandıktan sonra farklı bir nickle girdim.
Az daha editör yapacaklardı. (bkz:swh)
Yapsalar önce admini banlayıp darbe yapacaktım.
Sonra beni banladılar.
Bu yeni oldu.
5
i remember when i lost my mind
Bebek ölümlerine , insan katliamlarına üzülmüyorum. Birçok canlı ölüyor ve tanımadığım kişiler için neden üzülmem gerektiğini de anlamıyorum. Her gün birileri doğuyor , acı çekiyor ve ölüyor. Neden toplu katliamlar ya da bebeklerin ölümü özel olsun ki?
harryninasasi
Bu sözlükte de içini dökecek, dertli, belki komik anılarını anlatacak kısacası rahatlama yeri gibi bir başlık olması gerekiyor bence.

Benim itirafım : bu lanet erteleme yüzünden hayatı kaçırıyorum.
jean baptiste de la croix
aslında çok yalnız bir insanım. ya da yalnız olmayı seçmiş bir insanım. neyse işte, her türlü yalnızım.

insanların bana karşı olan tutumlarından bıktığım için gerekli görmedikçe çok iletişim kurmuyorum.

neyse ki çok loser bir tip değilim. hocalarımın genelde el üstünde tuttuğu biriyim. ne zaman "ya hocam dersler çok geliyor üstüme" desem "sen yapamazsan kim yapacak?" tarzı cevaplar alıyorum.

keşke her şey dil öğrenmek kadar kolay olsa.

bir de klasik gitarda ustalaşsam yeter.
micro
Ağustos ayından bu yana ruhen çökmüş durumdayım en azından hissettiğim bu . Haziran ayında annemin boğazında yemek yerken sürekli takılmalar oluyordu , en sonunda randevu alınıp gidilmişti. Endoskopi yapılırken yemek borusu etrafında kitle görününce doktor endoskopiyi yarıda kesti ve üniversite hastanesine sevk etti.

Üniversite hastanesinde ve diğer özel sağlık kuruluşlarında yapılan kontroller tek bir sonuca çıkıyordu ; kanser .

Ağustos ayında ki tedavilere başlanılmadan önce birçok testler yapıldı. Staja başladığım gün ile birlikte annem de haftanın 5 günü her gün radyoterapi ve haftalık 1 kere olmak üzere kemoterapi almaya başladı. İlk başlarda alışamadım tabi insan nasıl alışır ki böyle üzücü bir olaya. İlk haftalar nispeten iyi geçti ama tedavi sonlarına doğru alınan ilaçlar ve tedaviler yüzünden durum biraz kötüye gitmeye başlamıştı .

Tedavi bittikten sonra ki ilk 1 ay belki de en kötü zamanlardı. Ne yemek yenebiliyordu ne de su içilebiliyordu. Bunun neticesinde kilo da verilmişti , belli oluyordu . Evde de ister istemez bir huzursuzluk halı oluyordu kimse iyi değildi iyi hissetmiyordu.

Daha sonraları düzelmeler başlamıştı , rahat yemek yenilebiliyordu , hayat enerjisinin geri geldiği aşikardı. Uzandığı yerde saatlerce ağrı çektiği için oturan annem , şimdi istediği gibi gezebiliyordu çabuk yorulmuyordu.

15 günden kısa zaman içinde verilen test sonuçlarına göre doktor kitlenin şu anki durumuna bakıp ameliyat ya da tedaviye devam edilmesi gerektiğini söyleyecekler , iyi bir haber herşeyi değiştirebilir.
5
jean baptiste de la croix
şu ülkeden kaçıp gitsem, bir de klasik gitar çalabilsem dünyadaki en mutlu insan olacağım.

yanlış ülkede yanlış zamanda doğdum demek isterdim, ama ben sadece yanlış ülkede doğdum. doğduğum zaman fena değil o kadar aslında. internet var falan...
batuhanxo
Evlilik ciddi bi konu ama kriterlerim basit Psikolojiye ilgili oyun meraklısı turuncu aşığı birisi olursa çevresinde falan haber versin bana bn bulamıyorum çok muzdaribim (bkz:swh)
jean baptiste de la croix
bazen bu çağa ait hissedemiyorum kendimi.

flört ettiğim kız da öyle dedi. "sen yanlış çağda doğmuşsun" diye.

ama düşününce 17. yüzyılda yaşayan bir fransız köylüsü de olabilirdim.

bilemedim sözlük.

neyse tanrı bu çağda yarattıysa beni vardır bir bildiği.
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon