herhangi sosyal medya hesabı olmayan kişi

Somewhere in asia
neredeyse imkansız olandır. İnsan haberleri takip etmek için bile yeterli sebeptir sosyal medya kullanıcısı olmaya.

Her sosyal medya kullanan bilinçsiz kullanıcı değildir.
realist
mağaza vitrini gibi hayatları uzaktan izlemeyen gayet normal bir insandır.
genelde gösterişten ve savsaklıktan hoşlanmaz. gittiği yerleri resimlemek için harcayacağı vakti oranın yöresel ürünlerinden tutun da bilinmeyen bir çok şeyini öğrenmek için vaktini dolu dolu geçirir.

gündemi takip etmek için; gazete, dergi ve sözlük kullanır.
ve sosyal medya hesabının olmamasının eksikliğini çekmez. ânı yaşar.
harun
benim o kişi.
sürekli fotoğraf çekeyim endişesi yoktur. yemek yerken yemek masasında olduğunu bilir diğerleri gibi yemek masasının fotoğrafını çekmekle uğraşmaz. olduğu gibi yaşar hayal ettiği olmasını istediği hayatı sosyal medyada yaşıyormuş gibi göstermez. vıcık vıcık samimiyetsiz iğrenç mizah sayfalarından da uzaktır. boş vaktini muhtemelen kitap okuyarakta geçiriyor olabilir.
finite infinite
Günümüzde namümkün gibi görünsede ben artık bazal metabolizma ayarındayım. Gayet iyi böyle. Minimalde tutup sadece yaşamsal faaliyet gösteriyorum. Canım istediğinde, canımın istediği kadar mevcutum mecrada.
ahlakbekcisi
sosyal medya wikipedia tanımı: Sosyal medya, Web 2.0'ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür.

yani burda boşuna duyar kasmayın. güven sözlük de bir sosyal medyadır. yani sizin de en az bir sosyal medya hesabınız var.
batuhanxo
Sosyal medya denen illetin bku çıktığından dolayı ne kadar sade o kadar iyi insan orantısını söyleyebilirim. Şahsen bi twitter bir de bu sözlüğü kullanmaktayım
[email protected]