hayatı çekilebilir kılan detaylar

serendipity
Ölümün sadece (yazar:serendipity) için değil herkes için geçerli olduğu varmış gibi, yeryüzüne sığamayıp iki metrekarelik toprak altına sığıyor oluşunun mümkünatı ve ilahi adaletin bir gün herkes için tecelli edeceği düşüncesi oldukça manidar kılmaktadır.
lookingforanickname
yazar:serendipity çok güzel söylemiş ben de bir ek yapayım pişmanlık hissi; dünya'da pişmanlık hissi sonuçsuz kalabilir, telafisi mümkün olmayabilir, her şey için çok geç olabilir ama en nihayetinde dünyalık olduğu için pişman olduğun şeyin bir gün hiç bir kıymeti kalmayacağını biliriz fakat hayatta olduğumuz sürece kalıcı olan şeyler için pişmanlık duymak için hiç bir zaman geç olmaması, bkz: tevbe. iflas etmiş bir insanı düşünelim, ya da organlarından birini kaybetmiş bir insanı, bu insanları bu duruma iten şeylerden sadece pişman olduğunu itiraf ederek kurtulabildiğini düşünelim, ne kadar harika bir şey dimi?
lawyer x
Anne kokusu
Baba sesi
Kardeş kavgası
Mis gibi bir uyku
Bir lokma ekmek ve bir bardak su
Bir şiir
Bir bakış

Not: ekinoks yüzünden olabilir bu halim malum dolunay var.
nushirevan
sokakta bir köşebaşında görebileceğin kedi yavrusu. hayır noluyor da öyle zıplaya zıplaya koşunca içimizi yaşama sevinci dolduruyon hayvan..
Sözlük
Kuluçka Makinesi Açılış Organizasyon