hasan mezarcı'nın allah ile yolculuğu

broken_inside
ufak bir ayrıntı sezdim. mesih de olsan beypazarı sodası içiyormuşsun demek ki. ayrıca eşinin "ben fahişe meryem"im beyanı, yaşadıkları kafayı ziyadesiyle kıskandırdı. bakın bunlar boş insanlar değil. biri eski milletvekili, eşi operatör doktor. havarileri addettikleri adam ise bu mevzular yüzünden diyanet işleri'nden aforoz edilmiş, kendi çapında medyatik bir tip. zekayı fazla bulmuşlar götlerine başlarına sürüyorlar herhalde. çok enteresan.
bewater
bu videoyu "get out" gibi uçuk bir filmi henüz bitirmişken izledim. beynim öylesine yandı ki, anlatamam!
bazı şeyler hakkında kesinlikle yorum yapamıyorum. bu dünyada çok farklı şeyler dönüyor. sadece buna hayret etmekle yetiniyorum.
nushirevan
düşünün aklı başında bir insansınız. bir gün inandığınız dava adına hapse düşüyorsunuz. düştüğünüz yetmiyor, bir de dava arkadaşlarınız tarafından görmezden geliniyorsunuz. bu da yetmiyor; zamanında canını yaktığınız odaklar tarafından, Türkiye'nin "bilinen" ikinci telegram deneği oluveriyorsunuz. Basit bir sağlık rahatsızlığı ile gerçekleşen hastane sevkiniz sırasında, deri altı duyargalarınıza piezo elektrik çipler yerleştiriliyor. Farkına dahi varmadığınız bu radyo elektrik duygu kümesi dalgaları, halüsinasyon ve sanrılara neden oluyor. Ancak bir farkla! Halisüne olduğunuz kişi, size mesih olduğunuzu söylüyor ve gelecekten bazı haberler veriyor. Bunlar, elbette verici sinyallerini yayan kaynaktan geliyor. "5 dakika sonra falanca kişi gelip sana filan filan diyecek ey mesih" sesine estağfurullah çekiyorsunuz fakat 5 dakika sonra (önceden ayarlanmış bu) kişi gelip sana zaten anlatılanı deyiveriyor. Yetmiyor, halüsinasyon esnasında farklı mekan ve farklı zamanlardan enstanteneler tecrübe etmeye başlıyorsunuz. Yeterince eğitimli değilseniz, 1979'dan beri NSA saha ajanlarının kullandığı bu yöntemin bir deneği olduğunuzun farkına bile varmıyorsunuz. Edindiğiniz tecrübeler, geleceği şekillendiren haberler size bir ömür öğretilenin yerine geçen bir gerçekliğe dönüşüyor. Bundan sonra gerçeklik algınız, tamamen gelen verilere bağımlı hale geliyor. Deneği yönlendiren ekip, donanımsal bir zarar görmemesi için deneği münzevi bir hayata zorluyor ve etrafına saha ajanlarını da monte ediyor. Böylece dilediğiniz zaman zihnini kontrol edebileceğiniz, gerçeklik algısını tamamen kaybetmiş bir meczup elde ediyorsunuz. Bundan sonra denekle neler yapabileceğiniz tamamen hayal gücünüzle sınırlı.. Örneğin bu videoda bazı propaganda yöntemleri için bir örnek olarak kullanılmış mesela..
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com