güven sözlük yazarı olmanın avantajları

realist
İlerideki nesillere geçmişte yaptıklarımızın saçma geleceği ama bir çok tecrübe barındıran entryler bırakıp rehber olabilmek.
morpheus
Avantaj mı bilmiyorum ama buranın düzeni benim kafa yapım gibi işliyor. Yani kaos olsun entry girilsin diye iğrenç trollüklere izin verilmiyor ve bu benim için bulunmaz bir şey. Çünkü ben saçma sapan yazıları okuyunca sinir krizi geçirebilecek kadar kontrolsüz bir insanım. Buradaki kontrollü düzeni seviyorum. Umarım hep böyle devam eder.
muskulpesent
yolda yürürken kızlar anlıyor sanki güven sözlük yazarı olduğumu.. yüzüme bakıyorlar, ufak çaplı tebessüm beliriyor yüzlerinde, gamzeleri iyi ki 1. nesilsin dermiş gibi kocaman oluyor ansızın. anladım ki güven sözlük ruhu davranışlarımı da şekillendirmiş.
super quuen
Bir kere maaş güzel sigorta falan da gününde yatıyor. Tatili falan da iyi ama hafta sonu çalışınca mesai vermiyorlar. Yeni gelenlere asgari ücret veriliyormuş yazık. Bide yıllık izinde sözlüğün hawai'deki yazlığına gitmek iyi geliyor. Teşekkürler sözlük.
owl
Büyüyüp gelişen bir ülkenin vatandaşı olmak gibi birşey.İlerde süper güç olup pasaportunu taşıdığınızda size vize vermeyecek bir yerin olmayacağını da hatırlatırım. (bkz:swh)