güven sözlük tanıtım ve teşekkür videosu

serendipity
Sevgili güven sözlük sitesi sakinleri;

23.09.2018 Pazar günü, sabah saatlerinde bir doğum sancısıyla dünyaya teşrif ettik. Daha dün taze bir bebekken bugün kırkımızın da çıktığını, büyümeye çalıştığımız bu evrede bebeklik boyutunu bir adım ileriye taşıyarak, "1.nesil yazarlıktan", 2. Nesil yazarlık" alımına doğru yola çıktığımızı an itibariyle ilan ettik. Henüz yeni olmamız sebebiyle, bizi pek sevmeyenlerin çokça (bkz:ağla)dığını oldukça çok sevenlerimizin de (bkz:ohaaa) bu nasıl bir bebek! şaşkınlığıyla bağrına bastığını gördük.

Büyümemizin şerefine beraber büyüdüğümüz yol arkadaşlarımız olan sizler için ufak bir sürpriz hazırladık. Sürprize geçmeden önce;
Beethoven "Moonlight Sonata" ile birkaç dakika gevşeyip huzuru eriştiğiniz o anda bir kaç dakikalığına (bkz:me before you) filmindeki Louisa Clark olunuz.Evet şimdi ellerinizi sımsıkı birbirine bağlayıp, hep mutlu olduğunuzu, gözlerinizin de umuda göz kırptığını hayal ediniz.
Hazırsanız. Şimdi tamam.

Bizler daimi umut ve güvenilirliğe yelken açmışken; "2. Nesil Yazar"larımızdan ses gelmeye başladı bile...
"2. nesil yazar"larımızdan ilki olan (yazar:acemiyazar)'a "merhaba" bile dedik.

Her daim göz bebeğimiz olacak olan "1.Nesil Yazar"larımızın kutsal anısına naçizane videomuzu hazırladık.

Hadi buyrun hep beraber izleyelim..
3
tor tor
Çok çok güzel olmuş... Ellerinize emeginize sağlık diyor ve 2.nesil yazarları dört gözle bekliyoruz...
can can
Emeğinize sağlık.
serendipity serendipity
çok teşekkürler.
harryninasasi
Üstteki bildirimden görüp
acaba adımı bulur muyum umuduyla gelip
Gözyaşlarımı tutamadığım video.
Adımı bulamamamın hiç önemi kalmadı ya.
İyi ki gelmişim dedirten, gerçekten samimi bir video olmuş.
İlk defa kendimi özel hissettim.
Bu oluşumda bulunduğum için oldukça şanslı olduğumu düşünüyorum.
Sizi çok seviyorum.

Nice nesillere, güven sözlük!
karambol
çemberin dışından da baktığımda, pırlanta gibi bir yönetimi olan, birbirinden kıymetli yazarları bulunan güven sözlük; çok daha iyi yerlere gelecek...
Temiz niyetle atılan her adımın nihayete kavuşması gibi güven sözlük de samimiyetiyle hak ettiği yerde olacak.
Emeği geçen herkesi kutlarım.
birfakir
Güzel bir tanıtım videosu olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler. Nicelik kaygısından uzak, kaliteli bir ortam temennisiyle bizler de buradayız :))
siyahhanim
Yönetimini çok sevdiğim bir kadroyla oluşturan, güven dolu, sevecek insanların oluşturmuş olduğu harika bir topluluk için anca yine kendi gibi harika bir video hazırlanabilirdi. Emeklerinize sağlık.
mehmetyildirim
Neyi cikarsiz, menfaatsiz severseniz elbet birgün karsiligini alirsiniz. Karsiligini alma sebebiniz, karsiliksiz sevmeniz ya da saygi duymanizdan dolayidir. Cikarsiz, karsiliksiz, amasiz, fakatsiz, lakinsiz, bahanesiz ve tamamen gönülden sevip ya da saygi duyup bilgilerini yaziya döküp bizimle paylasan bize yeni birseyler ögreten ve ya bildigimizi sandigimiz konular hakkinda bilmedigimiz pencereden bakmayida ögreten tüm yazarlara yöneticilere ve emegi gecen tüm güven sözlükcülere selam olsun. Bu platforma nokta kadar maddi manevi faydasi olan herkesin ellerine, zihnine ve yüregine saglik. Yeni gelen ve gelecek olan tüm yazar arkadaslara verecekleri desteklerden ötürü ayrica tesekkur ederim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol