güven sözlük radyo

mavikaranlik
Radyo sistemini sistemimize entegre ettik fakat mobil veri'den bağlanan arkadaşların internetini bitirmemek adına oto play özelliğini pasif ettik.
şimdilik playlistimizi ben yüklediğim için doğal olarak zeki müren'den başka bir sanatçı yok. dj arkadaşımız sizin için özel bir playlist hazırlayıp ileride duyuracağımız program vakitlerinde canlı yayınları sağlayacaktır, hayırlı olsun.

5
serendipity
Güven Sözlük şaşırtmaya devam ediyor.
Hızımıza kimse yetişemiyor aa dostlar!

Çok yakında daha daha daha güzel sürprizlerle karşınızda olacağız.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Sevgili adminimizin playlistinde Sevgili Zeki Müren bulunduğu için şimdilik kendisinin de ifade ettiği üzere Zeki Müren şarkıları çalmaktadır.
Yorum olarak Zeki Müren'in en fazla istek alan şarkısını belki dış güçler devreye girer ve bize süpriz yapar kim bilir o istek parçamız da çalınır değil mi?

Hadi yorumlarda bekliyorum, Zeki Müren'in en fazla hangi şarkısını seviyorsunuz?

(bkz:güven sözlük büyümeye devam ediyor)
3
muskulpesent
Bu özelliğin gelmesi, nazarımda sözlüğün değerine değer katmıştır. Alın size sözlüğe girmek için bir neden daha. Nedense ben çok mutlu oldum.(bkz:swh)
society
yolunda gittiği takdirde bu güzel sözlükte sunuculuk yapacağım radyodur. hikaye/şiir okumaların olduğu, ayarlayabilirsek konuk bile alabileceğimiz bir yayın olacak. mixlr'dan başladığım süreç buralara geldi. sizlere severek yayın yapacağım.
[email protected]