güven sözlük 1. yıl dönümü

serendipity
Bizim hikayemiz resmi olarak 23.09.2018'de başlandığı bilinmektedir.
Halbuki bu hikaye başlayalı çok daha eskiydi.
Çok derin arkadaşlıklara sahip olduğumuz, hiçbir amaç gütmeyen, tek hedefi güzel ortamın yakalandığına inandığımız sahte ortamdan çıkıp kendimizi buralarda buluşumuzun yıldönümüydü sadece.

''Bir yılda insanın başına neler gelebilirdi ki!'' sorusunun daha evveliyatında ''başımıza gelmeyen kaldı mı ki!'' sorusu daha ağır basıyordu.

Soruların ağırlığı, başımıza gelenlerle imtihan edilip çizgimizi korumaya başlayıp, bazen yorulduğumuzu da açık açık gördüğümüz günlerin başlangıcı olup, yıl dönümü kutluyor oluşumuzun şerefesiydi tüm olan bitenler.

Yola beraber çıktıklarımız, yolda bırakılmış oluşumuz, yarı yolda vazgeçenlerimizle dolu dizgin geçen koca koca bir yılın yıl dönümüydü oysa ki...

Resmiyette admin oluşumuzun tamamen temsiliyet makamından öte olmayıp, sizlerden hiçbir farkımızın olmadığının hatta 'bal gibi samimiyetimizin' en güzel temsil edildiği günün yıl dönümüydü o gün!

Gerçek hayatta evladım yok ama burası ailem, sözlük ise olmayan evladımın yerine geçti çoğu zaman. O yüzden her gün ilmek ilmek sabırla dokuyup yılmadan dimdik duran değerli kadroya ve sizlere armağan olsun bugün.

365 gün ve diğer tüm gelecek güzel günler kutlu olsun o vakit!
bu başlıktaki tüm girileri gör
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord