güven sözlük 1. yıl dönümü

mavikaranlik
güven sözlük 1. yıl dönümü

değerli yazarlarımız, tam 1 yıl önce bugün insanların en çok ihtiyaç duyduğu "güven" kavramının eşsizliğine, değerine biraz olsun vurgu yapabilmek, insanların saygı ve seviyelerini koruyarak nice dostluklar kurup kalemlerini konuşturmasına, okumasına ortam sağlayarak zor ve neredeyse imkansız bir yola girmiştik. ve nihayetinde acısıyla tatlısıyla 365 günü birlikte geçirmiş bulunuyoruz.

Zamanın ne denli hızlı aktığını vurgulamak çok klişe olacak olsa dahi gerçekten bunu bizlere hissettirdi. fakat hızlı olmasına karşın 1 dakikası dahi bizce boşa geçmedi. dolu dolu ve verimli geçti. çok güldük, çok ağladık, çok şey atlattık fakat halen ilk günümüzdeki şevkimizi kaybetmeden, yılmadan, pes etmeden devam etmesini başardık. ve hiç şüpheniz olmasın ki, bir anlık heves ile açılan, beklediğini bulamayıp pes eden, savaşmaktan korkup teslim olan platformlardan olmadık, olmayacağız. gücümüz yettiğince, sağlığımız yettiğince neler olursa olsun bu yolda uzun yıllar yerimizi korumakta da kararlıyız. Elbetteki bu kararın ardında değerli yazarlarımızın emekleri, hevesleri, başarıları bulunmaktadır.

1 yıl boyunca birbirimize çok şey kattık, gerçekten boş, faydasız noktalara odaklanmak yerine her zaman daha dolu, daha bilge, daha seviyeli bir platformun altına hep birlikte imzamızı bıraktık. ve biz inanıyoruz ki yıllar yıllar sonra belki çocuklarımız, hatta torunlarımız entrylerimize, başlıklarımıza bakıp bayrağı devir almaya, kendilerine bir şeyler katmaya devam edeceklerdir.

değerli (yazar:serendipity) adminimizin o eşsiz, estetik dokunuşlarıyla ince ince her ay dokuduğu, diğer moderatör arkadaşlarımızın heyecanla açıp önümüze serdiği, siz yazarlarımızın ilgi ile takip ettiği:

(bkz:güven sözlük 1. ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 2. ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 3. ay kutlaması)
(bkz:güven sözlük 4. ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 5. ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 6. ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 7. ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 8. ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 9.ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 10.ay dönümü)
(bkz:güven sözlük 11. ay dönümü)

başlıklarımızın bugün en değerli olanına gelmiş bulunuyoruz.

İlerleyen zamanlarda yine nice sürprizler ile yayın hayatımıza aralıksız devam ediyor olacağız.

bizim şarkımızda da söylediğimiz üzere:

"Düzelir zamanla konular ve olaylar
Başarmak her daim bizim için kolay bak
Konular, odaklan uzaktan ve yakından
Bildiğimi asla dostumdan sakınmam
Bildiğini asla dostundan sakınma!"bizimle olduğunuz, bizimle kaldığınız ve bizlere inandığınız için sonsuz teşekkür ederiz.
iyi ki varsınız!
güvenle kalın!


bu başlıktaki tüm girileri gör
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord