görülmüş en saçma rüya

operation flashpoint
3-4 yıl önce israil filistini bombalamaya başladığı zamanlarda bizim halk bir ara coca cola şişelerini boşaltıp protesto ediyordu bende bundan etkilendim sanırım rüyamda envai çeşit silah, bomba alıp boş bir arazide dizilmiş binlerce coca cola şişesini tarıyoruz ve bombalıyoruz israili protesto ediyoruz. bilinç altı böyle işte.
armady
Uykuya daldığım anda rüya başladı. çok uzun bir sıra var, ne sırası olduğunu bilmiyorum. İnsanlar ofluyor pofluyor, sağa sola bakıyorlar sıra bekliyorlar. Ne ola ki dedim geçtim sıraya. Etraf da bembeyaz, Samanyolu dizileri gibi. Neyse yavaş yavaş sıram geliyor, ben de diyorum \"lan ne sırası bekledim acaba\" diye. Sırası gelenin adı okunuyor ve o kişi sıradan ayrılıyor. En son sıra bana geldi adım okundu, önümde bir tabela var. Tabelayı okudum: Uyanabilirsiniz. Okur okumaz uyandım. Uyanmak için bütün gece sıra bekledim.
uniye niyet sozluge kismet
birkaç hafta önce gördüğüm rüya bunlardan bir tanesidir. rüyamda trabzon havalimanının üsten gören bir yerdeydim ama sırtım oraya dönük. birden bir ürperti hissediyorum ve aniden havalimanına dönüyorum. uçak iniş yapacakken burnu birden 90 dereceyle yere çakılıyor. gözlerime inanamıyorum tekrardan bakıyorum uçak tekrardan düşüyor ve bu böylece sürüp gidiyor. resmen buga girmiş gibi. düşüyor, gözümü açıp kapatıyorum tekrardan düşüyor. sonra bir ürpertiyle beraber uykuya dalıyorum. sabah olunca hiç adetim olmamasına rağmen önce anneme sonra da gün içinde arkadaşıma anlatıyorum rüyayı, hayırdır inşallah diyerek kapatıyoruz olayı. akşamında arkadaşlarla toplanmışız oturuyoruz, gece yarısı civarında saat. arkadaşlardan birisi televizyonu açın trabzon da uçak düşmüş diyor. açıyoruz hemen televizyonu önce habere sonra da uçağa bakıyoruz. gördüğüm yerin tam simetrisinde duruyor uçak, burnu da aynı yerde. arkadaş bana bakıyor ben arkadaşa, hayırdır inşallah diyerek kapatıyoruz olayı.
martilara simit atan kadin
1-1.5 yıl önce gördüğüm bir rüyaya göre gordion otoparkında fideler yetiştirilmeye başlanmış. Her köşe başında çeşitli cinslerde domates, biber, marullar yetiştiriliyormuş. insan zekası nelere çözüm buluyor. Ne güneş var ne temiz hava... Egzoz dumanıyla bayağı bayağı bostan kurmuş adamlar diyorum. Orada neyse uyanınca filancaya bu mümkün mü diye sorarım diyen kendi sesime uyandım.
galen
2 3 yıl önce gördüğüm saçmalık. Boyum 180 ve kilom 100 civarı olmasına rağmen kuşlardan özellikle güvercinlerden korkarım. Neyse işte bi gece rüyamda bi şeyler filan oluyor orayı hatırlamıyorum bana yeşil bi muhabbet kuşu saldırıyor. Baya baya üstüme doğru dalışa geçiyor kuş. O korkuyla uyandım tabi. Sonra ne saçma rüya amk deyip tekrar uyudum.
sans sommeil
Uzay gemisi gibi bir araçtayız yanımda 2 bilim adamı var. Önümüzde renkli renkli tuşlar. Tuşları açıklıyorlar bana, her renk farklı bir özel güç. En son bir tuşu gösteriyor, "bu da fetö" diyorlar. FETÖÖÖÖ diye bağırarak o tuşa basıyorum.

Rüyamda fetöcü olmuştum. Ahdkcjss
broken_inside
kırmızı tofaş kartal'ın direksiyonundan bana el sallayan eski arsenalli thierry henry.

rönesans tablosu gibi rüyaydı harbiden. sürrealizmin babası oldum çünkü anasını belledim. o geceden sonra erdim sanırım, hayatımın olağan akışı son buldu, hiçbir şey eskisi gibi olmadı zira.
nushirevan
bir tımarhanede kendimi görüyorum ama başka bir bedende. üstelik zihinsel olarak konuşabilmeme rağmen özürlü bir bedende hapis olmuşum sanki. benimle beraber bir kaç hasta daha var. herkesin fiziksel olarak yapabildikleri sınırlı. sonra fark ediyorum ki zihnimde benimle konuşan biri var. öteki odadan onu duyuyorum zihnimde. bir mafya babasıymış, içeri alınmış. bu yeteneğin nerden geldiğini o da bilmiyor ve onun da bedeni farklı. hatta o tekerlekli sandalyeye mahkum yaşlı bir kadın bedeninde. bense kel, ağzından saylalar akan, eli ayağı yamuk duran bir bedendeyim.

neyse efenim, zihnimde konuştuğum mafya babası tipli adamla planlar yapıyoruz. önce ben çevremdeki zihinsel özürlü arkadaşların fiziksel kapasitelerini kullanarak bulunduğum odanın kapısını açıyorum. özürlü bir bedenin idaresi zor. ilk defa zihnim bedenimden hızlı hareket ediyor. odadan çıkınca herkes dağılıyor doğal olarak. mafya babasının olduğu odanın kapısını açıyorum zorlukla. bakıyorum ki tekerlekli sandalyede bir teyze. zihnimdeki ses, erkek sesi ve bedenin ona ait olmadığını söylüyor. onun da saldalyesini iteliyorum.

mafya babası bi kadının daha böyle konuşabildiğini söyleyince onu da kurtarmaya gidiyoruz. bu sırada diğer deli arkadaşlar çoktan ortalığı birbirine katmış, alarmlar çalıyor. neyse efenim o kadının sesini de takip ediyoruz ve 6-7 yaşlarında bir kız çocuğu buluyoruz. kadına göre kendisi 36 yaşında..

saçmalıklar bu kadarla da bitmiyor. üçümüz bir araya gelince bir şekilde fiziksel özrümüz azalıyor ve hareket kabiliyetimiz daha da artıyor. nihayet bizi tutan tesisin kalın demir kapısına geldiğimizde zihin aracılığı ile konuşan bu üçlü, telekinetik güçlere sahip olduğumuzu fark ediyoruz. bir anda demir kapıyı uçuruveriyoruz. kapı açılınca dışarıda mavi renkte bir duman olduğunu fark ediyoruz. sis bombası atılmış gibi ama rengi mavi. dışarıda tam teçhizatlı özel askerler bize doğru nişan almışlar. gürültüyü duyup koşan diğer deliler kapıdan dışarı çıkmaya başlayınca bu ekibin onları öldürdüğünü fark ediyoruz. ağzından salyalar akan ben, yaşlı bir kadın bedeninde mafya babası, 6-7 yaşlarında bir çocuk gibi görünen 36 yaşındaki bir teyze siper alarak, telekinetik güçlerimizi kullanarak ilerliyoruz.

ancak korkunç gerçekle o an karşılaşıyoruz. bütün tesis mavi bir gaz bulutunun içindeki cam bir kubbe içinde. kubbenin dibinde son vuruşu yapıyor ve kaçıyoruz. biraz uzaklaşınca meseleyi bir şekilde kavrıyoruz.

meğer devlet, ölüme mahkum edilmiş idamlıkları, kanser hastalarını ve ötenazi isteyen gönüllüleri almış bu tesise. über zengin dayılar, bizim genç bedenlerimize geçerken, istasyon beden olarak da zihinlerini kullanamayan bu zavallı akıl hastalarını kullanmış ve zihinlerimizi bunlara aktarmış. ancak projede bir şey ters gitmiş ve biz bu özürlü bedenlere geçerken, zihinsel kapasitelerimiz aşırı yükselmiş. bu yüzden bu güçlere sahipmişiz..

evet çok film izliyorum ve yatmadan önce 4 lahmacun gömünce böyle oluyor..
nurse
Yenidoğan yoğunbakımda çalışmaya başladığım ilk aylarda bana sürekli pre ex(ölüme bir çay kaşığı mesafe kalmış) bebekler geliyordu tesadüfen. her gece rüyamda kalp masajı yapıyor olarak görürdüm kendimi.
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord