genelevde zorla çalıştırılan orangutan

serendipity
Endonezya'da meydana gelen olayda; henüz yavru iken el konulmuş ve yavru orangutana Pony ismi verilmiştir. Genelev yetkilileri tarafında 6 yıl boyunca çalışmaya zorlandığı ortaya çıktı. Orangutan 3 dolara çalıştırılıyordu.

Haberin iğrenç detaylarını yarıda kesip, ağzımdan yanlış bir şey çıkmaması adına sizlere kaynak olarak sunuyorum.
Başlarına taş yağmakla kalmayıp, dünyanın en şiddetli depreminin neden o bölgede olduğu konusunda soru işareti getiriyor akıllara?

haberin kaynağı
kisiselbakim
hadi İsviçreli bilim adamları buna şaşırıyor !!! biz niye şaşırıyoruz ? Güzel Anadolu'muzun ortalarından başlayıp aşağılara,özellikle güneye doğru inildikçe, keçi, koyun, eşek vs. benzeri bir çok hayvanımız bu işi bedava olarak o ''hayvanlara yapıyorlar''. hadi geçtim oraları. ulan ülkenin batısında da sokakta yaşayan kedi ve köpeğe bunu gün ortasında yapıyorlar. yani canım ülkemizin dört bir yanında hayvana karşı cinsel saldırı ve eziyet gırla gidiyor ve halende bunun için adam akıllı bir cezai yaptırım yok.

''sanırım bizimde yaşadığımız depremlerin temel sebebinin bu olduğuna dair kafamda deli sorular'' yoksa fay hattı üzerinde olmamızın felan hiç bir geçerliliği yok.

http://www.milliyet.com.tr/endonezya-da-neden-sik-sik-deprem-ve-tsunami-oluyor--molatik-9516/
karambol
(bkz:what the fuck is going on)
Bizim ülkede de eşşeğe, köpeğe, ineğe hatta tavuğa hallenenler olduğuna şahitlik ettiğimiz için bizi derinden etkilemeyecektir.
Ancak orangutanı genelevde ücretli çalıştırmak nasıl bir manyaklık, nasıl bir sapmışlıktır?
Bu son örnekten de anladık ki insanın erkek cinsi her şeyi şaapabiliyor.
2
medikalninnici
Mısır'da ölen karınızla 6 saat kadar seks yapabilme yasa tasarısı,bizde "ee köyde kadın yoktu eşsekle sevişebiliyom ben sadece"diyen adamdan, diyanetin babanın kızına hallenmesi normal sözlerinden yola çıkarak fantezik seks hayatımıza orangutanı katan endonezya'ya da bi tomar lanetler.
Ve aklıma bunların sonunda tek bir söz geliyor. (bkz:her kuşu siktinde bi leylek kaldı)
[email protected]