galatasaray

0 /
can
Bugün günlerden Galatasaray.
Galatasaray futbol takımıyla özdeşleşen slogan.


edit: kulübümüze ve türk futboluna tarihi başarılar kazandırmış olan kıymetli teknik direktörümüz sayın fatih terim ile 2018-2019 sezon sonu bitecek sözleşmesinin devamında 2+3 yıl opsiyonlu yeni sözleşme imzalanmıştır.

detaylar: https://t.co/lope7wcwzs https://t.co/uw5oxbeivz
can
Türkiye futbol liginde bir asırı deviren sayısız şampiyonluk bir süper kupa 1 UEFA kupası kaldıran süper lig takımı.
can
“ 1 Ekim 1905; mektebin 5. sınıfında edebiyat dersindeydik. Bir kaç arkadaş Galatasaray'da futbol kulübü kurmaya karar verdik. Topumuza evladım gibi bakardım. Topu yağlar, şişirirdim, yamasını yeni pabucumdan kesmiştim”
Ali Sami Yen

#Galatasaray113Yaşında 🇹🇷💛❤️🇹🇷
hacettepe
mekteb-i sultani de kurulmuş olan futbol takımı. türkiye nin en başarılıları arasında yer alır. başarı kazanan, güçlü olan takımı tutma eğilimi nedeniyle istanbul dışında da taraftarı çoktur(*:swh) (bkz:türkiye de tafartarlık).
mayadrom
sadece tudor değil, o kafa yapısında kim varsa (fatih terim) postalayıp kapılarını da sonsuza dek yüzlerine kapatması gereken tevfik fikret lerin asil kulübü. -fb
akerfeldt
Bugünkü performansı ile sneijder’i daha da çok özleten takım, takımım. Olsun, her gün nasıl ki bir olmazsa, bu da aynı şey işte. Sendelemiş olabiliriz, toparlanmasını da biliriz.
jfk
süper lig de şu an 1. sırada olmasına rağmen aynı ligde garip bir şekilde açık ara en çok eleştirilen futbol takımıdır.
dikmentepeprime
süphesiz türk futbol tarihinin en basarili futbol takimina sahip olan kulüptür. diger branslarda da genellikle spor dalinin ülkeye tanitiminda öncülük etmistir. herseyden cok seviyoruz!
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com