ey yazar dök içini

andviolethill
‪Boğuluyorum üzgün değilim ya da mutsuz ,ama boğuluyorum nedensiz gökyüzüde çökmedi üstüme ,ama boğuluyorum sebepsizce , kulağımda sebepsiz bir gürültü uğultu gibi ama hissedemiyorum. Sanırım ‬hissizlik bu ama bunuda hissedebilmek gerekliydi. Neden o zaman bu boğuluşun sebebi ? Bu nasıl bir dip hangi kuyu? bedenim yukarda ruhum aşağıdamı ? Hayır sanmıyorum o zaman ölmem gerekliydi öldüğümü nasıl anlayabilirdim ki ? Ellerim titrer miydi öldüğümde ? Ya da sırtımdaki basıncı hissedebilir miydim ? Sanırım hayır..
Peki neydi bu ? bence bu ; boğulmak değildi bu bir serzenişti eşkali yoktu ya da tarif edilebilir yanı, olsaydı anlatabilirdim sanırım, bilmiyorum anlatamazdım belki de ama boğuluyorum sadece.
Küçükken havuzda hissettiğim o korkunç hissi yaşıyorum o zaman biliyordum fayanslara tutununca geçeceğini ama şu an bir havuz yok ya da fayans tutunmam gereken şey ne hiç bilmiyorum. Belki o uğultu ,belki sırtımda hisssettiğim basınç, belki de buraya döktüğüm kelimeler kim bilir..?
jean baptiste de la croix
33 yaşında olabilirsin ama gerçekten çok güzelsin. bütün gün seni izleyebilirim.

yalnız bazı konularda çok yanlış düşünüyorsun. ama doğal sanırım bu. türkiye'deki ortalama düşünce tarzı da seninki gibi.

evangeline lilly'ye ondan daha çok benziyorsun.
nushirevan
Birbirinin tedavisini imkânsiz kılan hastalıklarım var. Birini tedaviye götürdüğümde, öteki aşılmaması gereken o sınırı aşmak zorunda kalıyor. Ötekini tedavi ettirsem, beriki kalıcı hasar alıyor ve tedavi edilemez hale geliyor. 2 tane majör, 3'ten fazla da "hani şu 10 binde 1 kişide görülebilecek tarzda" enteresan rahatsızlıklarım var. Hepsini vereceğim son nefese kadar beden kafesindeki maphus arkadaşlarım olarak görüyorum. Yoksa bu hayat çekilmez olurdu. Buna da şükür.
2
nurse nurse
Çok geçmiş olsun demek geçirseydi keşke her hastalığı ama yinede biz geçmiş olsun diyelim
nushirevan nushirevan
Sağolun sizlerden uzak olsun

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol