emir kipiyle konuşan insan tipi

harryninasasi
Tiksindiğim insan tipidir. Aynı seviyede ve eşit olunduğu halde konuşunca deli olunabiliyor - işyeri gibi yerlerde üstlük meselesinde de yapılmamalı bence.
Bunu alışkanlık haline getirip her konuşmayı böyle yaptığında içinizdeki nefret artar bu davranışa karşı.
gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Sinir katsayımı eksilerden zirvelere çıkarabilecek insan tipidir. Eğitimsizlik değil cahilliktir. Okul yüzü görmemiş toplumda küçümsenen insan bile yumuşak konuşur, rica etmesini bilmese bile azıcık der bişey der yumuşatır o konuşmayı. Bahsi geçen insanlar ver der götür der getir der. Genelde teşekkür bilmez rica bilmez rica bilmez misin ekinden bi haber yaşar giderler. O şekilde de mutludurlar. Halbuki teşekkür etmenin rica etmenin güzelliğini bir tatsalar her şey düzelir ama neyse..
reis
genelde ilgili şahsı bozmamla son bulur, sonra da adımız terse çıkıyor, hak edene ters olmak lazım yoksa iyilikten maraz doğuyor, maalesef dünyanın kanunu bu, iyilik yaramıyor.
od ana
Gözlerimden alev çıkmasına sebep olan durumdur

Çok uysal ve uyumlu olan ben o anda dünyaya dair ne kadar nefretim varsa hepsini toplayıp karşı tarafa alev topu şeklinde püskürtürüm.

Emir kipiyle konuşan insanlar, kendilerinde lider vasfı olduğunu savunsalarda bu durum tamamen aşağılık kompleksinden dolayı vuku bulur.
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com