deli mi ne

obsesif
skandala imza atan gerzek ve dengesiz bir youtuber'dır. üç beş takipçi uğruna yapmış olduğu tasvip edilmeyecek eylem sonucunda 15.000 takipçi kaybetmiştir; fakat daha da düşecektir, bununla sınırlı kalmaz bu.
siyahhanim
Beynini kullanmayı unutmuş olan yaratık olarak tanımlıyorum. Umarım kolluk kuvvetlerimiz ve adalet bakanligimiz kendisine beynini kullanmayı kibarca(!) Öğretirler diye umut ediyorum.
nushirevan
show tvden kazandığı astronomik tazminat parasından sonra dengesi iyiden iyiye bozulan, esasında daha öncesinde de pek dengeli biri olmadığı kullandığı nick'inden belli youtuber. yaptığı şeyin esasta vatana ihanetten farkı yok gözümde.

En üst sınırdan ceza alması dileklerimle

anti
Kinsey Wolanski tarzı sahaya girip, gol atayım derken topu auta atan, büyük bir çoğunluk tarafından linç yiyen youtuber.
gulurkensandalyedenduseneksicininkafasindakibere
Tepkilerin abartılı olduğunu düşünüyorum. Kanalına arada göz atardım genelde yaptığı hiçbir şey normal değil zaten. Deli dolu biri. Tamam gereksiz bir hareket olmuş ama "olmuş". Yapacak bir şey yok. Vatana ihanet konusuna gelince, sahaya atlamak değil de vergi kaçırmak, kaçak elektrik kullanmak, belediyeye adam sokmak, denizlerimizi ormanlarımızı kirletmek, devletin verdiği maaşla devleti vurmak, 112 acil servisini gereksiz yere arayarak meşgul etmek, milletin karısına kızına laf atmak, arabada son ses müzikle hasta, yaşlı, bebek düşünmeden boş boş gezinmek, Devlet malını hor kullanmak, yere tükürmek... Asıl bunlar vatana ihanet. Korkmayın delinin biri sahaya atladı diye Türkiye yerle bir olacak değil. Hapis cezası istemekte saçma olur bana göre. Daha büyük suç işlemiş mahlukatlara ödül gibi bir şey olur. Haa son olarak şunu da sormak istiyorum , abdü değil de sıradan bir vatandaş atlamış olsaydı veya kadın manken, yine de bu kadar büyük bir tepki verecek miydiniz?..
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com