dalgınlıkla yapılan hatalar

mehmetyildirim
Erzurumdakilere Allah hata yaptirmasin dedirten baslik.

Düsün ki banyodasin, etraf fayans ve hava -43°. Gürül gürül yanan bir soba var ve buna ragmen sen kirim iti gibi titriyorsun. Tam omuzun ile firinci kureginden evrik kemiginin birlesim noktasi, anlik bir hata neticesinde 0.0001 saniye o -1575838° fayansa temas ediyor!

(bkz:aman tanrim didim)
mavikaranlik
yan masada oturan müşterinin gittiğini düşünüp arkasından konuşmam, konuşmam bitince soluma dönüp müşteriyle göz göze geldiğim an...
içeride gülemeyip elleri ağızlarında kendilerini kasarak kapıdan dışarı koşan stajyerler, uzmanlar, ağızdan etrafa püskürtülen çaylar. Hepsinin sebebi bendim.
serendipity
Sürekli X-ray cihazlarından geçmekten bunaldığım günlerden birinde, çantayı da aksesuar yerine ahiret yükü olarak gören ben çantamda bomba aramasının bitmesini beklemek için kenara çekilerek 5 dakika bekledim, sonra sesimi yükselttim. “Çantamın içinde ne var bu kadar, nerde çantam?!” Diye üsteledim. Sonra güvenlik görevlileri cihazların içini dışına getirerek çantamı aradık. Dışarıdan alakasız bir X kişisi; “hanımefendi aradığınız çanta acaba omzunuzdakine mi benziyordu diye sorunca...
nicksizolmazmi
Bir keresinde buzdolabına televizyon kumandası koymuşum . Evde kimse yok ve tv tam bana kalacakken Tam 1 saate yakın kumanda aramıştım.kumandanın yeri o kadar şok ediciydi ki Bulduğumda sevinememistim.
sans sommeil
hıçkırık tuttu, nefesimi tutarsam geçer diye oturdum nefesimi tutuyorum. 3 4 saniye oldu olmadı hala devam ediyor. meğer nefesimi tutmak yerine sadece hareketsiz kalıyormuşum.
vitirilin
ehliyetin direksiyon sınavında arabayı 2. vitesteyken kaldırmaya çalışmak. nasıl oldu bilmiyorum ama yoluma devam edip sınavı geçtim.
[email protected]