cinsel istismar

serendipity
Türk ceza kanuna göre; Bir çocuğun (18 yaş altı) tam olarak bedensel gelişimini tamamlamayıp, tamamlasalar dahi konuya vakıf olmayıp, hazır olmadığı ve rıza gösteremeyeceği cinsel eylemlere zorlanması/katılmasıdır. Suç niteliği taşıması için sadece tecavüzün olması değil, mesela; taciz boyutunda çocuğun okşanması, failin çocuğu kendisinin olmayacak yerlerine dokundurtması, çocuğun dudağından öpmesi gibi tüm hareketler istismar kapsamında sayılır.18 yaşından küçüklere yönelik yalnız tecavüzü değil bedensel teması de içeren çoğu hareketi kapsayan bir suçtur.

Türk Ceza Kanunun 103. Maddesi, 15 yaş altı çocukları ve 15-18 yaş aralığındaki çocuklara uygulamada ayrım yapmaktadır. Cinsel istismar suçu olarak kabul görmesi için 18 yaşın altındaki (reşit olmayan) tüm çocukları kapsamakla birlikte çocukların yaşı dikkate alınır.

Karar alınırken duygusal davranmayı reddediyorum %98. Lakin pedofili Boyutunda kendini saklayan yüzbinlerde sapığın aramızda dolaştığını biliyorum.
O yüzden de günün birinde olmayacak biri için; “nasıl yani, hiç öyle biri değildi!” Dediğiniz Kişiler tam olarak öyle birileridir. Gününü saatini bekler hedefi için. Hastalık boyutundaki dürtülerini kontrol etmeleri neredeyse çok zor. Tedavileri zaten başlı başına zor. Zira failleri de zamanında istismara uğramış kişilerden oluştuğu biliniyor.
Size acımasız gelebilir belki ama sırf bu canilerden kurtulmak için idam gelse diyorum!
tor
İdam istiyordum lakin onlar için çözüm olur. (bkz:çin işkenceleri) eylemlerden uygulanabilirliliği yüksek diye düşünüyorum... Erkek kadın fark etmeksizin uygulanmasını talep ediyorum...
normal adam
"Cahil bir şekilde oyun oynuyorsun zannediyorsun .
Kac yasindasin ki ? 7 8 hatirlamazsin yaşını ama olanları asla unutamazsin.her geçen gün hem yapandan hemde kendinden igrenirsin. Yanık bir evde çırılçıplak durursun .o urkutmeden dokunur sana. Ne olduğunu anlamazsin kendi acindan lakin onun gözleri farklıdır.
Parlak bir hale bürünür kapanır hafiften .
Sende urkmeye baslarsin. Hafiften uzaklasirsin . Ne olduğunu anlayamazsin . Gitmek istersin,müsade etmez. Kacarsin, yakalar .
Ve dönüp sana bir cümle söyler ve korkudan kimseye soyleyemezsin bile.
-birisine söylersen seni öldürürüm.- "
Sözlük
https://dovizkurlaricanli.com