breaking bad

alonewolf
gerek walter white reis'in aklı ve yetenekleriyle gerek jesse pinkman'ın konuşmaları ve samimiyetiyle gerek kötü karakterlerin karizmasıyla efsaneler efsanesi olarak hepimizin gönlüne taht kurmuş dizidir. Saygı duruşu lütfen.
damdanakan
20 Ocak 2008 de ilk bölümünü yayınlayan Vince Gilligan tarafından tasarlanmış ABD drama televizyon dizisidir. 29 Eylül 2013 tarihinde yayınlanan 5. sezon 16.bölümüyle final yapmıştır.
ssg2
onlarca izlediğim dizilerden sonra bana göre gelmiş geçmiş en sıcakkanlı en iyi kurguya sahip hastası olunan dizi.
onurakin
Kendi içinden başka dizi çıkartabilme yeteneğine sahip olan kült bir dizidir. (bkz:beter call saul) (url:http://www.imdb.com/title/tt3032476/)
marvolo riddle
Kimya öğretmeni ve akciğer kanseri olan walter white ın ailesine o öldükten sonra harcaması için para bırakma amacıyla eski öğrencisi torbacı jesse pinkman ile beraber meth ürettikleri ve yaşadıklarını anlatan aksiyon , dram dizisidir.
you know nothing
benim için, (gizli:sex and the city) den sonra gelen en iyi dizidir. dizi genel atmosfer bakımından sıkıcıdır ama heyecanlı sahneleri öyle heyecanlıdır ki, sırf o sahneler için izlemeye devam edersiniz.
social brain
Her bölümü gerilim yüklü, olay akış örgüsü her bölümde karmaşıklaşan, zor anlarda övgüyü hak eden atraksiyonlar gerçekleştirerek sezon finali yapan dizidir. Final bölümleri ile uyuşturucu işinden uzak durulması mesajını da vermiş bir dizidir.
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord