avni yıldırım

reis
sivaslı hemşehrim olan ve karşılıklı bir çay içmişliğim olan türk boksör.

süper ortasiklette dünya genelinde 1285 boksör arasında 9. sırada bulunmaktadır. almanya veya başka bir ülke değil "türkiye" adına boks yapmaktadır.
http://boxrec.com/en/boxer/681976

23 şubat 2019 tarihinde, "ilk defa türkiye adına boks yapan biri, dünya şampiyonluk maçına çıkacak." rakibi anthony dirrell ise çok tecrübeli, eski ve sağlam bir boksör, rakip ilk unvan/kemer koruma maçına çıkıyor, avni ise kariyerinde ilk defa kemer ve unvan alma maçına çıkıyor.

karşılaşma bilgehan demir'in anlatımıyla dmax kanalında cumartesiyi pazara bağlayan gece yarısı saat 06:00'da canlı olarak yayınlanacaktır.

başarılar avni abi, allah yardımcın olsun, o kemeri türkiye adına ilk defa kazanan olarak ülkemize gelirsin inşallah. :)
reis
ilk defa haklı bir küfür gördüm, gerçekten avni yıldırım, bu kanı bozuk şerefsizlere, tam kendilerini tarif eden o küfürü etti, canlı yayında...

7 yıldır tüm dünya şampiyonlarını düzenli olarak takip ediyorum, maçlarını izliyorum, ilk defa böyle bir saçmalık gördüm. boksun kuralı, eğer yumruklar ile kafa yarılırsa/yoğun kanarsa, doktor maça müdahale eder ve maç biter. 3-4 round kaşı açık oynadı, baktı olmayacak avni ağzını burnunu kıracak, maç esnasında doktoru çağırdı, maçı bırakıyorum "puanları bu rounda kadar sayın" dedi, böyle bir şey yok arkadaş boksta!


şaşırdık mı? hayır. maç amerika'da, 3 hakem amerikalı, doktor amerikalı, avni değil kaşını yarmak, adamın kafasını koparsa bu kahpe amerikan milleti yine hak yerdi.

canın sağ olsun avni, türk'ün gücü, kahpe amerikanları hileye sevk etti, onlara bu korku bile yeter, allah'ın adaleti asla şaşmaz, sen bizim şampiyonumuzsun, hakkınla savaştın, maçı tarafsız izleyenler zaten bariz hak yendiğini görebilir.soldaki 12 round maça devam eden dünya şampiyonu badou jack, sağdaki ise 10. round oynanırken maçı durdurtup "kaşım açıldı, kanıyor, oynayamayağım" diyen anthony dirrell, ne güzel adalet değil mi?

aslanı kediye boğdurdunuz, yazıklar olsun!
Sözlük
döviz kurları canlı