audi cup 2019

yola park eden arac
Bayern Münih'in düzenlediği bir futbol turnuvasıdır. Allianz Arena'da gerçekleşecek olup dört takımın yer aldığı iki günlük mini bir etkinlik.

Bu sene seçilen 4 takımdan bir tanesi fenerbahçe olup bizi temsil edecektir.

Tüm katılımcılar:

Bayern Münih
Real Madrid
Tottenham
Fenerbahçe

Tarih: 30-31 Temmuz

piri sah
Fenerbahçe için kabusa dönecek turnuvadır. İlk olarak gol yememek için mücadele edecektir. Başka bir deyişle defansif futbol seyretmeye hazır olalım.
nushirevan
düşüncelerden düşüncelere sürükleyen haber.

rahmetli sakıp sabancı otomotiv ve petrokimyada japonlarla işbirliği içindedirler. koç'lar ise o sırada ağır silah sanayiinde atılım halindedirler. sabancı'lar, otomotiv ortakları ile birlikte silah sanayiisindeki pastaya ortak olmak isterler. dönemin başbakanı tansu çiller'dir. açılacak olan ihalelere sabancılar, koç'lara karşı avantajlıdır çünkü asya ortaklığı sabancılara güç katarken, çalkantılı dönem koç'ları her seferinde daha tedbirli olmaya zorlamaktadır.

bir gün özdemir sabancı, emekli bir polis amirinin organize ettiği, 2 gencin adının karıştığı bir suikaste kurban gider. suikastin aydınlatılması için sabancılar her türlü odağa baskı yapar. önce gençlerden birinin yurtdışına kaçırıldığı öğrenilir. diğer gencin ise koçlara ait bir adaya gittiği rivayet edilir. çabalar sonucu nihayet hüseyin k. adındaki polis amirinin adına tam ulaşılmıştır ki türkiye cumhuriyeti tarihinin en garip kazasında hayatını kaybettiği öğrenilir. (bkz:susurluk kazası) olay o kadar dallanıp budaklanır ki, devletin sinir mekanizmaları bir süre sıcağın geçmesi için adeta geri çekilir. (bkz:devlet siyaset mafya üçgeni)

nihayetinde ne mi olur? sabancıların geri çekilmesiyle yıllar içinde koçlar, bu alanda tekel olur. otomotiv sektörü onlardan sorulur. o kadar yerleşik bir düzen haline gelirler ki sıradan bir galericiden über zenginler bile meydana getirirler (bkz:aydın doğan)
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord