yeşil

nushirevan
sanıyorum;

Uzun süre cenova'da sürgünde kaldıktan sonra Elazığ'da hayvancılık işiyle meşguldür. sanıldığı üzere mahmut yıldırım denilen adamın fotoğrafındaki gibi çelimsiz değil, 190'lık heybetli, yeşil de değil mavi gözlü bir ihtiyardır. kürtlerin yeşil-mavi ayrımı yüzünden adı "yeşil" kalmış diyorlar.

ismail hakkı pekin

harameyn
tv'lerde ki açık oturumlarda nedim şener , mete yarar , nedret ersanel gibi yalakaların arasıra kendisine saygısızlık ettiğini gördüğüm eski genelkurmay istihbarat dairesi eski başkanı ve emekli korgeneral

ismail hakkı pekin

reis
genelkurmay istihbarat dairesi eski başkanıdır.
son günlerde gündeme gelmesinin sebebi, yeşil kod adlı mahmut yıldırım'ın yaşadığını kesin olarak doğrulamasıdır.
pekin, habertürk kanalında, "türkiye'nin nabzı" isimli programa konuk olarak, canlı yayında yeşil'in yaşadığını ve hakkında bilinmeyen çoğu şeyi anlatıyor.
video için:

türkiyede içkili mekanları tartışmak gericiliktir

broken_inside
cumhuriyetçi oylara oynuyor olsa da, nihat bey'in menşei belli olduğu için tutmayacak salvodur. en son, "kimsenin yaşam tarzına müdahale etmedik" dediklerinde tekel'i satıp yok ederek, içki içen insanı dinsizlikle yaftalamışlardı. (sigara ve alkolde eşek yüküyle alınan vergiyi saymıyorum) o yüzden bu mevzuya geçin bu ayakları denir, başka da bir şey denmez.

çiçero

reis
ilyas bazna'nın hayatını, çektiği sıkıntıları ve operasyonlarını konu alan, 18 ocak 2019'da vizyona giren türk yapımı film. başarılı bir film ancak tüm konuları işlemeyen ve olmayan konuları işleyen bir film olmuştu. bütününe bakmak gerekirse güzel ve kaliteli bir film.
[email protected]