1 milyondan fazla insanın 51. bölgeye yürümesi

nurse
Abd 51. Bölge diye bişey yapmış. Güya askeri bölge , savaş araçlarının incelendiği yermiş. Fakat kuş uçmaz insan geçemez olayı var.. google earth de bile görüntüsü yoktu bu bölgenin. 2018 e kadar izin verilmedi. Hal böyle olunca insanlar hemen uzaylıları orda saklıyorlar, uzay araçları var orda diye düşünmeye başladı. Facebook da yapılan bir etkinlik ile 51. Bölgeye topluca girilmek düşünüldü. Grup büyüdü büyüdü 600.000 kişi oluştu. Topluca hareket edilirse kimse bizi durduramaz diye düşünüyorlar ancak Amerikan ordusu Hava Kuvvetleri sözcüsü Laura McAndrews 'ın uyarısı: “ 51.Bölge ABD Hava Kuvvetleri için açık bir eğitim alanı ve biz de Amerikan silahlı kuvvetlerini eğittiğimiz alana girmeye çalışan herhangi biri olursa buna izin vermiyoruz.”
Bakalım sonuç ne olacak. Gerçekten merak ediyorum. Uzaylılara inandığımdan değilde insanlıktan saklanacak ne olabilir orada?
nushirevan
boşa çabadır. ülkemizde son 10 yıldır defaatle ufo görüldüğü iddiaları olan noktaları haritada işaretleyin ve çevresinde 50 km'lik daireler çizin. her bir dairenin içerisinde birer nato üssü bulursunuz. henüz insanlığa açıklanmayan aerodinamik teknolojiler, olası bir dünya savaşında üstünlük sağlamak için gizlenmekteler. bir önceki dünya savaşına yön veren hava hakimiyetinden büyük dersler çıkardı abd ve rusya. bu yüzden havada g (ci) kuvvetini neredeyse hiçe sayan insansız hava araçları üretip operasyonel olarak kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar. hal böyle olunca bu yürüyüş ulusal güvenlik meselesi oluyor. yani abd 'nin tamamı o bölgeye yürüse de fayda etmez karşşim.
Sözlük
kuluçka makinesi One Hit Wonder Likit Smok Nord